کد مطلب: 543
  تاریخ انتشار:  1392/07/06 - 22:08


فراخوان تصویرگران محیط زیست تمدید شد

علاقه مندان برای مشارکت در تصویرسازی پرندگان ایرانی فقط چهار روز مهرماه فرصت دارند نمونه آثار خود را به دبیرخانه ارائه کنند.

علاقه مندان برای مشارکت در تصویرسازی پرندگان ایرانی فقط چهار روز مهرماه فرصت دارند نمونه آثار خود را به دبیرخانه ارائه کنند.
به گزارش سایت خبری محیط زیست ایران (IENA)، به نقل از روابط عمومی گروه هنری پیله بهشت آخرین مهلت ارسال نمونه اثر به دبیرخانه تصویرگران محیط زیست پیشتر ششم مهرماه اعلام شده بود که با توجه به استقبال علاقه مندان این مهلت تا دهم این ماه تمدید شده است.
علاقه مندان می‌توانند نمونه آثار خود را تا پایان زمان اداری روز یاد شده به دبیرخانه این رویداد ارائه کنند.
گروه هنرى پیله بهشت نخستین بار ۱۶ شهریورماه سال جاری بود که با انتشار فراخوان از تصویرگران دوست دار محیط زیست دعوت به عمل آورد تا در نخستین پیوند هنر و محیط زیست با محوریت تصویرسازی پرندگان مشارکت کنند.
هدف از برگزاری این رویداد فرهنگی هنرى ، تقویت جایگاه طبیعت در عرصه هنر، پیوند هنر و طبیعت از دریچه ای جدید و ثبت گونه‌های مختلف پرندگان توسط هنرمندان اعلام شده است.
انتخاب ۲۰ هنرمند تصویرگر را فاطمه رادپور ، مهکامه شعبانی و کیانوش غریب پور برعهده دارند .
۲۰ هنرمند منتخب با حضور در یک منطقه حفاظت شده ، نسبت به تصویرسازی پرندگان آن منطقه اقدام نموده و آثار خود را خلق خواهند کرد که آثار خلق شده در خانه هنرمندان ایران به معرض نمایش گذاشته می‌شود .
لازم به ذکر است به منظور آشنایی هنرمندان انتخاب شده ، یک دوره کارگاه تئوری و عملی پرنده نگری به صورت رایگان در نظر گرفته شده است.
متقاضیان علاقه مند تا دهم مهرماه فرصت دارند چهار قطعه از نمونه آثار خود را به منظور بررسی از طریق ایمیل به آدرس info@cpart.ir ارسال کنند.
برای دریافت اطلاعات بیشتر وب سایت به آدرس www.cpart.ir راه اندازی و قابل دسترسی می‌باشد.
انتهای پیام

سایت خبری محیط زیست ایران: انتشار مطالب خبری و تحلیلی در بخش گزارشات مردمی لزوما به معنای تایید محتوای آنها و دیدگاه‌های این سایت خبری نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران و پیگیری‌های بعدی منتشر می‌شود.

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:* 
پست الکترونیکی:* 
متن نظر: * 
کد امنیتی:* 

  
آخرین اخبار شبکه های اجتماعی