کد مطلب: 5329
  تاریخ انتشار:  1398/08/05 - 12:21


از کدام اپلیکیشن‌ها در طول سفر استفاده کنیم؟

به تازگی فهرستی از بهترین اپلیکیشن‌های مربوط به سفر منتشر شده است که کاربران و مسافران قادر خواهند بود از قابلیت‌های کاربردی آن‌ها در طول سفر بهره ببرند.

به تازگی فهرستی از بهترین اپلیکیشن‌های مربوط به سفر منتشر شده است که کاربران و مسافران قادر خواهند بود از قابلیت‌های کاربردی آن‌ها در طول سفر بهره ببرند.
به گزارش سایت محیط زیست ایران(IENA) ،در سال‌های اخیر که گشت و گذار و سفرهای داخلی و خارجی از محبوبیت و استقبال از سوی شهروندان برخوردار شده است، مسافران تمایل دارند از قابلیت‌های اینترنتی و نرم افزارهای آنلاین موجود در پلت‌فرم‌های گوگل پلی استور و اپ استور اپل برای تسهیل در رفت و آمد و سفر خود استفاده کنند.
بر اساس گزارش وب سایت pcmag، بهترین اپلیکیشن‌های مربوط به سفر به انتخاب کارشناسان فعال در حوزه فناوری به شرح زیر است:
Airbnb
این اپلیکیشن برای آن دسته از مسافرانی که علاقه چندانی به استقرار در هتل‌های چندان لاکچری و مجهز ندارند و برای سفر به شهرهای مختلف، به پیدا کردن یک اتاق در هاستل رضایت می‌دهند.
AllTrails
این اپلیکیشن به کاربران امکان مشاهده مسیرهای مختلف برای پیمایش، کوهنوردی و پیاده روی در مناطق مختلف در اماکنی که کمتر کسی از آنها اطلاع دارد، می‌دهد.
Culture Trip
کاربران قادر خواهند بود با استفاده از این اپلیکیشن، با کاربران محلی منطقه، شهر و کشور موردنظر ارتباط برقرار کرده و اطلاعات و جزئیات مختلفی را برای سفر به آنجا به دست بیاورند.
GasBuddy
این اپلیکیشن به کاربران اجازه می‌دهد تا از مکان جغرافیایی دقیق جایگاه‌های سوخت و پمپ بنزین‌های سر راه خود در طول سفر مطلع و باخبر شوند.
Google Flights
این اپلیکیشن به کاربران اجازه می‌دهد از ارزان قیمت‌ترین و سریع‌ترین پروازهای ممکن به مقاصد موردنظر آنها بهره‌مند شوند.
Google Maps
این اپلیکیشن ناوبری مبتنی بر GPS، مکان جغرافیایی کاربران را به صورت هوشمندانه تشخیص داده و نقشه منطقه، شهر و کشور موردنظر آنها را با جزئیات کامل در اختیارشان قرار می دهد.
Hopper
این اپلیکیشن با رصد دقیق زمان و قیمت پرواز ایرلاین‌های مختلف، به کاربران اطلاع می‌دهد که هم اکنون زمان خوبی برای خرید بلیت هواپیماست یا بهتر است صبر کنند.
Hotel Tonight
این اپلیکیشن به کاربرانی که تمایل دارند قبل از رسیدن به مقصد، از داشتن یک اتاق هتل و هاستل خیالشان راحت باشد، کمک می‌کند تا از قیمت و شرایط مختلف هتل‌های مختلف در منطقه و شهر موردنظرشان مطلع شوند.
iExit
این اپلیکیشن به کاربران نشان می‌دهد که در صورت رفتن از خروجی های بزرگراه‌های مختلف، با چه اماکنی بر سر راه خود روبرو خواهند شد.
انتهای پیام

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:* 
پست الکترونیکی:* 
متن نظر: * 
کد امنیتی:* 

  
آخرین اخبار گردشگری و میراث