کد مطلب: 18020
  تاریخ انتشار:  1400/06/17 - 12:10


برنامه «بانکوک» برای بازگشایی به روی گردشگران

پایتخت تایلند برای میزبانی از گردشگران بین‌المللی که به طور کامل واکسینه‌شده‌اند آماده می‌شود.

پایتخت تایلند برای میزبانی از گردشگران بین‌المللی که به طور کامل واکسینه‌شده‌اند آماده می‌شود.

به گزارش سایت خبری محیط زیست ایران (IENA) و به نقل از نشنال، با تصویب شدن طرح پیشنهادی بازگشایی «بانکوک»، این شهر که در دوران پیش از همه‌گیری ویروس کرونا به عنوان پربازدیدترین شهر جهان شناخته می‌شد از یکم اکتبر پذیرای گردشگرانی خواهد بود که به طور کامل علیه ویروس کرونا واکسینه شده باشند.

به این ترتیب منطقه «چیانگ مای» واقع در شمال تایلند که به‌خاطر معبدها و کوه‌هایش مشهور است در کنار پاتایا و سایر نقاط گردشگری تایلند برای بازگشایی به روی گردشگران آماده می‌شوند.

برنامه جدید باید مورد تایید مرکز وضعیت کووید ۱۹ تایلند قرار بگیرد. با این حال برای ورود بدون قرنطینه گردشگران کاملا واکسینه‌شده برای این مناطق پیشنهادی، دست کم ۷۰ درصد از ساکنان این مناطق باید واکسینه شوند.

عملی شدن این طرح درحقیقت، اقدامی برای تکمیل طرح «سندباکس» تایلند خواهد بود که از ماه جولای برای احیای صنعت گردشگری خسارت‌دیده این کشور به اجرا گذاشته شد.

مقام‌های گردشگری تایلند معتقدند آغاز احیای گردشگری کشور موفقیت‌آمیز بوده است.

به کمک این طرح که به واسطه آن گردشگران واکسینه‌شده تا زمانی که در هتل‌های تعیین‌شده اقامت می‌کنند می‌توانند وارد «پوکت» و سایر شهرها شوند، بیش از ۲۷هزار گردشگر بین‌المللی از تایلند بازدید کرده‌اند.

گردشگران آمریکایی، انگلیسی، آلمانی و فرانسوی از جمله گردشگرانی هستند که بیشترین آمار سفر به «پوکت» را در این مدت به ثبت رسانده‌اند.

انتهای پیام

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:* 
پست الکترونیکی:* 
متن نظر: * 
کد امنیتی:* 

  
آخرین اخبار گردشگری و میراث