کد مطلب: 17965
  تاریخ انتشار:  1400/06/07 - 13:27


ازسرگیری پذیرش تمام گردشگران واکسینه‌شده در امارات

امارات متحده عربی اعلام کرد صدور ویزای گردشگری را برای مسافرانی که به طور کامل دربرابر ویروس کرونا واکسینه‌شده باشند از سر می‌گیرد.

امارات متحده عربی اعلام کرد صدور ویزای گردشگری را برای مسافرانی که به طور کامل دربرابر ویروس کرونا واکسینه‌شده باشند از سر می‌گیرد.

به گزارش سایت خبری محیط زیست ایران (IENA) و به نقل از نشنال، بر اساس تصمیم جدید مقامات امارات متحده عربی، این کشور صدور ویزای گردشگری را برای مسافرانی که به طور کامل دربرابر ویروس کرونا واکسینه‌ شده‌اند از ۳۰ اوت از سر می‌گیرد.

بر این اساس تمام کسانی که هر دو دوز از واکسن‌های کرونا مورد تایید سازمان جهان بهداشت را دریافت کرده باشند می‌توانند برای دریافت ویزا اقدام کنند.

مسافران برای ورود به امارات متحده عربی باید در فرودگاه آزمایش اجباری کرونا را انجام دهند.

امارات در ماه‌های آوریل و می به دلیل شیوع ویروس کرونا پروازها از هند، پاکستان، نپال، سریلانکا، اوگاندا و نیجریه را ممنوع کرده بود.

محدودیت‌های سفری امارات در اوایل اوت کاهش پیدا کرد و ساکنان این کشور که در خارج از مرزها مانده بودند اجازه ورود به کشور را پیدا کردند. با این حال فقط کسانی که ساکن امارات بوده و در این کشور واکسینه ‌شده بودند امکان ورود به کشور را پیدا کردند.

گردشگران برای بازدید از امارات باید اطلاعات واکسینه بودنشان را در پلتفورم «ICA » یا اپلیکیشن «الحصن» ثبت کنند.

انتهای پیام

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:* 
پست الکترونیکی:* 
متن نظر: * 
کد امنیتی:* 

  
آخرین اخبار گردشگری و میراث