کد مطلب: 14532
  تاریخ انتشار:  1399/10/13 - 14:57


محدودیت‌ سفری جدید برای مسافران آمریکا به فیلیپین

فیلیپین قصد دارد ورود مسافران خارجی از ایالات متحده به این کشور را به دلیل جلوگیری از شیوع نوع جدید ویروس کرونا ممنوع کند.

فیلیپین قصد دارد ورود مسافران خارجی از ایالات متحده به این کشور را به دلیل جلوگیری از شیوع نوع جدید ویروس کرونا ممنوع کند.

به گزارش سایت خبری محیط زیست ایران (IENA) و به نقل از رویترز، پس از ثبت موارد تازه ابتلا به نوع جدید ویروس کرونا در فلوریدا، فیلیپین از یکشنبه ورود مسافران خارجی از ایالات متحده را ممنوع می‌کند.

این ممنوعیت سفری که از پانزدهم ژانویه ادامه خواهد داشت شامل مسافرانی می‌شود که در ۱۴ روز پیش از سفر به فیلیپین در ایالات متحده حضور داشته‌اند.

فیلیپین روز سه‌شنبه نیز از اجرای محدودیت‌های سفری برای مسافران ۱۹ کشور خبر داده بود.

مسافرانی که پیش از سوم ژانویه قصد سفر از ایالات‌متحده به فیلیپین را داشته ‌باشند با سپری کردن قرنطینه ۱۴ روزه امکان ورود به کشور را خواهند داشت.

محدودیت‌ سفری جدید فیلیپینی‌هایی که قصد سفر از ایالات متحده به کشورشان را دارند شامل نمی‌شود ولی این گروه از مسافران ملزم به سپری کردن قرنطینه ۱۴روزه هستند.

هنوز هیچ مورد ابتلا به نوع جدید ویروس کرونا در فیلیپین گزارش نشده است.

فیلیپین با به ثبت رساندن بیش از ۴۷۵,۰۰۰ مورد ابتلا به ویروس کرونا و ۹,۲۴۸ مورد مرگ بر اثر ابتلا به این ویروس دومین کشور با بالاترین میزان ابتلا به ویروس کرونا در جنوب شرقی آسیا محسوب می‌شود.

انتهای پیام

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:* 
پست الکترونیکی:* 
متن نظر: * 
کد امنیتی:* 

  
آخرین اخبار گردشگری و میراث