کد مطلب: 14475
  تاریخ انتشار:  1399/10/05 - 12:51


ثبت رکورد سفرهای هوایی دوران کرونا در ایالات متحده

شمار مسافرت‌های هوایی پیش از کریسمس رکورد جدیدی از سفرهای هوایی دوران کرونا در ایالات متحده را به ثبت رساند.

شمار مسافرت‌های هوایی پیش از کریسمس رکورد جدیدی از سفرهای هوایی دوران کرونا در ایالات متحده را به ثبت رساند.

به گزارش سایت خبری محیط زیست ایران (IENA) و به نقل از فوربس،  روزانه حدود یک میلیون نفر در هفته منتهی به کریسمس با خطوط هوایی ایالات متحده سفر کرده‌اند و به این ترتیب هفته منتهی به کریسمس در ایالات متحده درحالی به پرترافیک‌ترین هفته سفرهای هوایی دوران کرونا تبدیل شده است که ابتلا به ویروس کرونا و بستری شدن مبتلایان در این کشور همچنان روند صعودی دارد.

به رغم هشدارها درباره خودداری از سفر و حضور در گردهمایی‌ها در روز چهارشنبه با ثبت ۱.۲ میلیون مسافر، رکورد بیشترین سفرهای هوایی دوران کرونا در ایالات متحده شکسته شد.

بر اساس آمار ارائه‌شده در فاصله جمعه تا پنجشنبه بیش از ۵ میلیون نفر از گیت بازرسی فرودگاه‌های ایالات‌ متحده عبور کرده‌اند.

«گاردین» نیز نوشت: هشدارها درباره سفر نکردن در آستانه روز شکرگزاری هم نادیده گرفته شده بود و در فاصله ۲۰ تا ۲۹ نوامبر حدود ۹.۵ میلیون مسافر با خطوط هوایی ایالات متحده سفر کردند.

مرکز کنترل و پیشگیری بیماری پیش‌تر با انتشار بیانیه‌ای از مردم خواسته بود سفرهای‌شان را به تعویق بیاندازند و برای حفاظت از خود و اعضای خانواده در خانه‌های‌شان بمانند. این مرکز همچنین خطاب به مردم هشدار داده بود: «ممکن است شما و همسفران‌تان حال عمومی مساعدی داشته باشید و هیچ علائمی نداشته باشید اما همچنان می‌توانید پس از مسافرت عامل شیوع ویروس کرونا و سرایت آن به دوستان، اعضای خانوداه و جامعه اطراف‌تان باشید.»

انتهای پیام

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:* 
پست الکترونیکی:* 
متن نظر: * 
کد امنیتی:* 

  
آخرین اخبار گردشگری و میراث