کد مطلب: 8206
  تاریخ انتشار:  1399/02/27 - 14:15


افرادی که نگران تغییرات آب‌و هوا هستند، ماسک می‌زنند!

مطالعه جدید یک شرکت فناوری نشان می‌دهد که نگرانی افراد راجع به تغییرات آب‌وهوایی تعیین می‌کند که در دوران پاندمی کروناویروس، تا چه اندازه از ماسک استفاده می‌کنند.

مطالعه جدید یک شرکت فناوری نشان می‌دهد که نگرانی افراد راجع به تغییرات آب‌وهوایی تعیین می‌کند که در دوران پاندمی کروناویروس، تا چه اندازه از ماسک استفاده می‌کنند.

به گزارش سایت خبری محیط زیست ایران (IENA)
و به نقل از دیلی‌میل، نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که موضع افراد در مورد تغییرات آب‌وهوایی، تا حدودی تصمیم آن‌ها برای پوشیدن ماسک در دوران شیوع کروناویروس را مشخص می‌کند.

"مورنینگ کانسالت"( The Morning Consult) یک شرکت فناوری است که این بررسی را انجام داده تا ببیند چگونه دیدگاه یک فرد در مورد بحران سلامت جامعه، رفتار آن‌ها در قبال دیگران را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

تیم تحقیقاتی این پروژه، در تاریخ ۱۴ تا ۱۶ آوریل از ۲ هزار و دویست آمریکایی نظرسنجی آنلاین انجام دادند و سوالاتی را پیرامون دیدگاه آنها در مورد تغییرات آب‌و هوا و احتیاط‌های لازم در دوران شیوع کروناویروس پرسیدند.

این بررسی نشان می‌دهد، تقریبا ۵۴ درصد از افرادی که راجع به آب‌وهوا نگران هستند، همیشه در اجتماع ماسک می‌زنند.

این در حالی است که تنها ۳۰ درصد از افرادی که راجع به تغییرات آب‌وهوایی نگران نیستند، از ماسک استفاده می‌کنند.

گروهی از مردم که راجع‌ به آب‌وهوا نگران بودند، موافق این موضوع بودند که تغییرات زیست محیطی به دلیل فعالیت‌های انسانی انجام شده. این گروه راجع به آینده کره زمین هم نگران بودند.

گروه دیگر که راجع به آب‌وهوا نگران نبودند،افرادی بودند که گفتند در مورد تغییرات آب‌وهوایی یا خیلی نگران نیستند یا اصلا نگرانی‌ ندارند.

انتهای پیام

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:* 
پست الکترونیکی:* 
متن نظر: * 
کد امنیتی:* 

  
آخرین اخبار جهان