کد مطلب: 5943
  تاریخ انتشار:  1398/12/10 - 13:42


تقدیر از کتاب‌های برتر تنوع زیستی

دبیر علمی همایش ملی تنوع‌زیستی از انتخاب و تقدیر از کتاب‌های برتر تنوع‌زیستی در حاشیه این همایش خبر داد.

 دبیر علمی همایش ملی تنوع‌زیستی از انتخاب و تقدیر از کتاب‌های برتر تنوع‌زیستی در حاشیه این همایش خبر داد.


به گزارش سایت خبری محیط زیست ایران (IENA) به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، محمد مدادی گفت: دبیرخانه اولین همایش ملی تنوع زیستی در نظر دارد کتاب های برتر در حوزه تنوع زیستی را معرفی و از مولفان آنان تقدیر کند.

وی افزود: تمام محققان و پژوهشگرانی که دارای کتاب های چاپ شده در موضوعات مرتبط با تنوع زیستی هستند می‌توانند در این فراخوان شرکت کرده و کتاب های برتر پس از طی فرایند داوری براساس نظر کمیته علمی انتخاب و معرفی خواهند شد.

دبیر علمی همایش ملی تنوع زیستی گفت: همه قالب ها شامل تالیف، گردآوری و ترجمه امکان شرکت در فراخوان را خواهند داشت و کتاب ها باید در بازه زمانی پنج سال اخیر(۱۳۹۳- ۱۳۹۸) به چاپ و یا تجدید چاپ رسیده باشند.

به گفته دبیر علمی اولین همایش تنوع زیستی اطلاعیه تکمیلی شامل شرایط، نحوه ارسال آثار و فرایند داوری فردا در سایت همایش به نشانی biodiversitycongress.ir منتشر می شود و علاقمندان می توانند طبق آن آثار خود را ارسال کنند.

کتاب های برگزیده علاوه بر تندیس همایش و تقدیر نامه جایزه نقدی نیز دریافت خواهند کرد. جوایز نقدی کتاب های برتر از طرف دبیرخانه مرجع ملی کنوانسیون تنوع زیستی اهدا خواهد شد.

اولین همایش ملی تنوع زیستی با همکاری معاونت محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست در خرداد ماه ۹۹ برگزار می شود.

انتهای پیام

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:* 
پست الکترونیکی:* 
متن نظر: * 
کد امنیتی:* 

  
آخرین اخبار محیط طبیعی