کد مطلب: 5738
  تاریخ انتشار:  1398/10/19 - 10:07


جعبه‌ای که غذا را با کمک بخار گرم می‌کند

یک استارتاپ هلندی در نمایشگاه فناوری CES 2020، از یک جعبه ناهار رونمایی کرده که می‌تواند غذا را با کمک بخار گرم کند.

یک استارتاپ هلندی در نمایشگاه فناوری CES 2020، از یک جعبه ناهار رونمایی کرده که می‌تواند غذا را با کمک بخار گرم کند.

به گزارش سایت خبری محیط زیست ایران (IENA) و به نقل از انگجت، اگر از خوردن غذاهای سرد و یا ایستادن در صف طولانی گرم کردن غذا در محل کار خسته شده‌اید، می‌توانید از یک جعبه ناهار استفاده کنید که قابلیت گرم کردن خود را دارد. بسیاری از شرکت‌ها تلاش کرده‌اند تا چنین محصولی را ارائه دهند اما بیشتر آنها، طراحی ضعیفی دارند یا دمای مناسب را برای گرم کردن غذا فراهم نمی‌کنند. این محصول جدید موسوم به "هیت‌باکس" (Heatbox)، از بخار برای گرم کرن مواد غذایی استفاده می‌کند.

هیت‌باکس، محصول یک استارتاپ هلندی است که نخستین نمونه آن در نمایشگاه فناوری  CES 2020 رونمایی شده است. این محصول، یک ظرف بزرگ است اما بزرگی آن در حدی نیست که در کوله‌پشتی یا کیف جا نگیرد. کابر باید پیش از ترک منزل، کمی آب به ظرف اضافه کند و همچنین باتری داخلی آن را پس از هر سه بار استفاده شارژ کند. این ظرف، با یک دکمه که در پشت آن قرار دارد و یا اپلیکیشن همراه، فعال می‌شود.

هیت‌باکس در نوامبر سال گذشته، با قیمت 90,965 دلار به فروش گذاشته شده بود و با وجود این که قیمت کنونی آن به 207 دلار می‌رسد اما امکان خرید آن در حال حاضر با قیمت 144 دلار وجود دارد.

منبع:ایسنا

انتهای پیام

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:* 
پست الکترونیکی:* 
متن نظر: * 
کد امنیتی:* 

  
آخرین اخبار سایر رسانه ها