کد مطلب: 4797
  تاریخ انتشار:  1398/06/10 - 14:52


ایران نیازمند پیشرفت در حوزه بیوتکنولوژی است

رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: با توجه به شرایط جغرافیایی ایران و موضوع کم آبی و خشکسالی کشور، تنوع زیستی و اهداف توسعه نیازمند پیشرفت بیوتک در کشور هستیم.
download عیسی کلانتری

رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: با توجه به شرایط جغرافیایی ایران و موضوع کم آبی و خشکسالی کشور، تنوع زیستی و اهداف توسعه نیازمند پیشرفت بیوتک در کشور هستیم

به گزارش سایت خبری محیط زیست ایران (IENA)،
عیسی کلانتری در همایش بین‌المللی بیوتکنولوژی که امروز در سالن‌ همایش‌های رازی برگزار شد،گفت: و انجمن بیوتکنولوژی جمهوری اسلامی ایران با کمک جوانان باید به بهره‌برداری هرچه بیشتر این حوزه بپردازد.

وی با بیان اینکه مهندسی ژنتیک از حوزه‌های کلیدی دنیاست،اظهارکرد: شما باید با توطئه‌هایی که بازدارنده توسعه علوم بیوتکنولوژی در کشور است هم مبارزه و از همه پتانسیل‌های کشور مانند رسانه‌ها، وزارتخانه‌ها استفاده کنید.اجازه ندهید افراد سیاسی و علم گریز وارد حوزه شما شوند.

کلانتری افزود: رهبر معظم انقلاب، در حوزه کاهش کربن نگاه مترقی دارند به‌طوری که بسیار جلوتر از مفاد معاهده پاریس است. شما باید بر اساس دیدگاه های رهبر معظم انقلاب، پیشران این فناوری در منطقه باشید. خصوصا در عرصه کاربرد این فناوری در حوزه محیط زیست پیشران باشید.

به گزارش کانال اطلاع‌رسانی سازمان محیط زیست وی تاکید کرد: جوانان و انجمن‌های علمی فداییان کشور هستند. دشمن دنبال پول نفت ما برای معاوضه با غذاست.

انتهای پیام

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:* 
پست الکترونیکی:* 
متن نظر: * 
کد امنیتی:* 

  
آخرین اخبار محیط انسانی