کد مطلب: 3385
  تاریخ انتشار:  1397/12/20 - 13:46


پیش بینی افزایش ۴۰ درصدی تولید محصولات کویر تایر در سال مالی ۹۸

مدیر بازاریابی و فروش شرکت کویر تایر از پیش بینی افزایش ۴۰ درصدی تولید محصولات این شرکت در سال مالی ۹۸ خبر داد.

مدیر بازاریابی و فروش شرکت کویر تایر از پیش بینی افزایش ۴۰ درصدی تولید محصولات این شرکت در سال مالی ۹۸ خبر داد.


مهندس مرتضی قربانی گل پرور در گفتگو با  سایت خبری محیط زیست ایران (IENA)، افزود: شرکت کویر تایر در سال مالی ۹۷ حدود ۲۰ هزار تن تایر معادل ۲ میلیون و ۸۸۰ هزار حلقه تایر تولید کرده است که این میزان با توجه به مشکلات تامین و انتقال ارز و تامین مواد اولیه نسبت به سال مالی قبل از آن کاهش داشته است.
وی با اشاره به اینکه برابر مصوبه دولت برای شرکت های تولید کننده تایر ارز دولتی اختصاص می یابد تصریح کرد: در صورتی که باز هم این مشکل تامین ارز پیش نیاید پیش بینی می‌کنیم در سال مالی ۹۸ شرکت کویر تایر حدود ۴ میلیون حلقه تایر در کشور تولید کند.
وی با اشاره به اینکه تا پایان شهریور ماه سال جاری شرکت کویر تایر توانست میزان قابل توجهی از تایرهای تولیدی خود را به کشورهای دیگر صادر کند افزود: با ممنوعیت صادرات تایر به خارج از کشور عملاً ایران بازار صادراتی خود را در این حوزه از دست داد.
وی با تاکید بر اینکه بازار بسیار خوبی در کشور های همسایه برای تایرهای ایرانی وجود دارد گفت: تایرهای تولیدی تا رینگ ١۵ تمام نیاز داخل را برطرف می‌کند لذا درخواست ما این است که دولت اجازه صادرات رینگ های ۱۶ به بالا را به تولیدکنندگان تایر بدهد که در این صورت ضمن ارزآوری برای کشور می توانیم بخش عمده ای از نیاز کشورهای همسایه را پوشش دهیم.

برچسب ها: 
به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:* 
پست الکترونیکی:* 
متن نظر: * 
کد امنیتی:* 

  
آخرین اخبار محیط انسانی