کد مطلب: 30470
  تاریخ انتشار:  1403/03/08 - 17:12


هنر محیط‌بان تبدیل متخلف به حافظ محیط‌ زیست است

رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: هنر والای محیط‌بان و رسالت اصلی آنان تبدیل متخلف به حافظ محیط‌ زیست است و امیدوارم محیط بانان خدوم به این نکته توجه ویژه داشته باشند.

رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: هنر والای محیط‌بان و رسالت اصلی آنان تبدیل متخلف به حافظ محیط‌ زیست است و امیدوارم محیط بانان خدوم به این نکته توجه ویژه داشته باشند.

به گزارش سایت خبری محیط زیست ایران (IENA)، علی سلاجقه امروز با حضور در مرکز آموزش و تربیت  محیط‌بان کشور واقع در استان البرز در مقابل یادبود شهید جمهور و شهدای خدمت با نثار گل و فاتحه یاد و خاطره شهدای خدمت را گرامی داشت.


وی در ادامه بر کار محیط‌بانی به عنوان شغلی مقدس برای حفظ و حراست نعمت‌های خداوندی و نیل به خداشناسی اشاره کرد و افزود: هنر والای محیط‌بان و رسالت اصلی آنها در حقیقت تبدیل متخلف به حافظ محیط‌ زیست است که امیدوارم محیط بانان خدوم به این نکته توجه ویژه داشته باشند.

 رئیس سازمان حفاظت محیط‌ زیست در ادامه بر پیگیری برای بهبود وضعیت تجهیزات و امکانات محیط بانان تاکید کرد.

در ادامه رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست با حضور در کلاس آموزش محیط‌بانان با آنان گفت و گو کرد و کیفیت محتوای آموزشی و اجرای دوره همچنین وضعیت معیشتی و اداری هریک از محیط‌بانان را جویا شد.

در این دیدار سید ابوالقاسم موسوی - رئیس مرکز آموزش محیط‌زیست و تربیت محیط‌بان - و سرهنگ جمشید محبت خانی - فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور- گزارشی از وضعیت آموزش و تجهیزات محیط بانان ارائه کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست، دوره آموزشی کنونی مرکز آموزش و تربیت محیط‌بان دومین دوره در سال جاری با ظرفیت ۱۰۰ محیط‌بان از سراسر کشور است که با اجرای یک دوره دیگر تمام محیط‌بانان استان‌ها آموزش‌های اولیه اسلحه‌شناسی، مسائل حقوقی و... را دیده‌اند و دوره‌های تکمیلی نیز در سال جاری تدوین و اجرا می‌شود.

انتهای پیام

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:* 
پست الکترونیکی:* 
متن نظر: * 
کد امنیتی:* 

  
آخرین اخبار محیط انسانی