کد مطلب: 28106
  تاریخ انتشار:  1402/11/21 - 16:10


تمرکز واحدهای آلاینده خدماتی اصلی‌ترین معضل محیط زیستی منطقه ١٦

مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران با تاکید بر اینکه ما به دنبال رفع معضلات محیط زیستی هستیم، اعلام کرد: ملاک ارزیابی مناطق، رفع آلودگی‌های محیط زیستی است.

مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران با تاکید بر اینکه ما به دنبال رفع معضلات محیط زیستی هستیم، اعلام کرد: ملاک ارزیابی مناطق، رفع آلودگی‌های محیط زیستی است.

به گزارش سایت خبری محیط زیست ایران (IENA)، حلیا سادات حسینی با اشاره به برخی عقب ماندگی‌های محیط زیستی در منطقه ١٦ گفت: این منطقه یک تفاوت عمده با سایر مناطق در حوزه محیط زیست دارد و آن هم تمرکز واحدهای خدماتی آلاینده است که می تواند بیشترین آلایندگی را برای شهر تهران به وجود آورد.

او با اشاره به حجم بالای واحدهای خدماتی و صنفی در سطح شهر تهران، اظهارکرد: قطعا انتظار شهرداری تهران از مدیران اجرایی آن است که با توجه به آیین نامه اجرایی واحدهای آلاینده با جدیت در این حوزه وارد شوند.

حسینی با اشاره به کارواش‌های آلاینده، تصریح کرد: معضل آلودگی و منابع آبی کارواش‌ها موضوعی است که در منطقه ۱۶ همچنان بلاتکلیف و باز است لذا باید جزو اولویت‌های بررسی در منطقه قرار گیرد.

حسینی اضافه کرد: منطقه ١٦ در حوزه فرهنگسازی در حوزه محیط زیست عملکرد مطلوبی داشته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران؛ مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران با تاکید بر اینکه ما به دنبال رفع معضلات محیط زیستی هستیم، اعلام کرد: ملاک ارزیابی مناطق، رفع آلودگی‌های محیط زیستی است و اگر به این موضوع به عنوان نقطه قوت نگاه و از کارشناسان نواحی به عنوان ناظر نظارتی استفاده شود، نقطه قوت رفع موضوعات در حوزه عملیاتی می شود.

انتهای پیام

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:* 
پست الکترونیکی:* 
متن نظر: * 
کد امنیتی:* 

  
آخرین اخبار محیط زیست شهری