کد مطلب: 28068
  تاریخ انتشار:  1402/11/11 - 17:12


67 پروژه با اعتباری بالغ بر 4 هزار و 600 میلیارد ریال در ایام دهه فجر به بهره برداری می رسد

معاون رییس جمهور گفت: 67 پروژه محیط زیستی با اعتباری بالغ بر 4 هزار و 600 میلیارد ریال در ایام الله دهه مبارکه فجر به بهره برداری خواهد رسید.

معاون رییس جمهور گفت: 67 پروژه محیط زیستی با اعتباری بالغ بر 4 هزار و 600 میلیارد ریال در ایام الله دهه مبارکه فجر به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش سایت خبری محیط زیست ایران (IENA) به نقل از روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست، علی سلاجقه، رییس سازمان حفاظت محیط زیست با تبریک فرارسیدن ایام الله دهه مبارکه فجر بیان داشت: امسال 67 پروژه محیط زیستی با اعتباری بالغ بر 4 هزار و 600 میلیارد ریال در ایام الله دهه مبارکه فجر کلنگ زنی یا به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: بیش از 2 هزار و 600 میلیارد ریال از اعتبارات این پروژه ها از محل اعتبارات دولتی و مابقی از طریق اعتبارات غیردولتی انجام گرفته است که استان خراسان رضوی با 19 پروژه مقام نخست را در بین استان های کشور دارد.

معاون رییس جمهور تصریح کرد: از میان این پروژه ها 34 پروژه در حوزه محیط زیست انسانی، 20 پروژه در حوزه معاونت محیط طبیعی، 10 پروژه در حوزه توسعه زیرساخت ها و 3 پروژه در حوزه آموزش است.

سلاجقه اذعان داشت: از میان این تعداد 15 پروژه در خصوص تصفیه فاضلاب و 12 پروژه در حوزه هوا قرار دارد و مابقی در زمینه ساخت و توسعه محیط بانی، پایش، زیرساخت، هوشمندسازی و آموزش قرار دارد که برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند.

رییس سازمان حفاظت محیط زیست بیان کرد: همچنین در این ایام 4 پروژه محیط زیستی کلنگ زنی خواهد شد که 3 پروژه در استان خراسان شمالی و یک پروژه در استان قزوین خواهد بود.

انتهای پیام

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:* 
پست الکترونیکی:* 
متن نظر: * 
کد امنیتی:* 

  
آخرین اخبار محیط زیست شهری