کد مطلب: 2776
  تاریخ انتشار:  1396/07/25 - 20:08


با حکم شهردار تهران:

صدرالدین علیپور رییس مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران شد

دکتر نجفی – شهردار تهران در حکمی «دکتر صدرالدین علیپور» را به عنوان رییس مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران منصوب کرد.
download 20171017200810-صدرالدین علیپور.JPG

دکتر نجفی – شهردار تهران در حکمی «دکتر صدرالدین علیپور» را به عنوان رییس مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران منصوب کرد.
به گزارش سایت خبری محیط زیست ایران (IENA)، در حکم شهردار تهران خطاب به دکتر علیپور آمده است: "نظر به سوابق و تجارب ارشمند جنابعالی و بنا به پیشنهاد معاون محترم خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران به موجب این حکم به عنوان "رییس مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران" منصوب می شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و با توجه به نقش و اهمیت جایگاه محیط زیست در انجام و اجرای پروژه های شهری و ضرورت اهتمام به مسایل زیست محیطی برای ارتقای کیفیت زندگی شهروندان، با بهره گیری از تمامی ظرفیت های قانونی موجود و با جلب مشارکت و همکاری سایر واحدهای ذیربط درون و برون شهرداری، در انجام وظایف و ماموریت های سازمانی بویژه اجرایی کردن تکالیف و احکام مقرر در برنامه پنج ساله دوم شهرداری تهران و کمک به بررسی اثرات زیست محیطی در اقدامات و طرح های شهرداری در سطح شهر و پیشبرد مناسب و بهینه برنامه ها و اهداف مقرر در سند چشم انداز و طرح جامع موفق و موید باشید."
صدرالدین علیپور، فرزند محیط بان شهید، دکتری مدیریت محیط زیست از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات، کارشناس ارشد مدیریت محیط زیست و کارشناس مدیریت منابع طبیعی است .
او ١٥ سال سابقه اجرایی از سطح کارشناس، مدیر پروژه، مدیرعامل، مدیر کل ستادی و استانی و مشاور رییس سازمان صرفا در حوزه محیط زیست دارد. علیپور طی این سال‌ها سرپرست دفتر پژوهش و توسعه فناوری سازمان محیط زیست، مشاور رییس سازمان حفاظت محیط زیست و مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قزوین، عضو هیات امناء پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار سازمان حفاظت محیط زیست ، مشاوراستاندار قزوین در امور محیط زیست و رییس کارگروه تخصصی مخاطرات زیست محیطی استان قزوین بوده است.
مشاور معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران، رئیس مرکز مطالعات راهبردی حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروی تهران ، معاون آموزش سازمان حمل و نقل و ترافیک، قائم مقام شرکت کنترل کیفت هوا در شهرداری تهران ، عضو شورای عالی برنامه ریزی سازمان بازیافت و تبدیل مواد شهرداری تهران و مدیر آموزش و پژوهش سازمان بازیافت و تبدیل مواد شهرداری تهران از دیگر سوابق اجرایی صدرالدین علیپور است.
پایان پیام

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:* 
پست الکترونیکی:* 
متن نظر: * 
کد امنیتی:* 

  
آخرین اخبار محیط انسانی