کد مطلب: 26519
  تاریخ انتشار:  1402/06/18 - 18:27


حفاظت از محیط زیست، کلید کاهش توفان‌های گرد و غبار و ماسه

مدیر اجرایی مرکز ملی هواشناسی عربستان با اشاره به اهمیت اجلاس امروز تهران در زمینه گرد و غبار گفت: حفاظت از محیط زیست مسئولیت مشترک همه کشورها است.

مدیر اجرایی مرکز ملی هواشناسی عربستان با اشاره به اهمیت اجلاس امروز تهران در زمینه گرد و غبار گفت: حفاظت از محیط زیست مسئولیت مشترک همه کشورها است.

به گزارش سایت خبری محیط زیست ایران (IENA)، ایمن بن سالم، مدیر اجرایی مرکز ملی هواشناسی عربستان در اجلاس بین المللی مقابله با توفان‌های ماسه و گرد و غبار اظهار کرد: عربستان در کنار سایر کشورها به دنبال راه حل پایدار برای منفعت بین المللی در حوزه محیط زیست است و این کشور هم تعهد در مقابله با معضلات محیط زیستی دارد.

وی با اشاره به اینکه همه تلاش‌ها را برای مبارزه با گرد و خاک انجام می‌دهیم گفت: عربستان گام‌هایی برای مقابله با تغییرات اقلیمی از طریق ابتکارات محیط زیستی مانند ابتکار سبز عربستان برداشته است همچنین کمک می‌کنیم تا چالش‌های بین‌المللی را در حوزه محیط زیست کاهش دهیم.

مدیر اجرایی مرکز ملی هواشناسی عربستان خاطرنشان کرد: پیچیدگی‌های محیط زیستی نشان می‌دهد هیچ کشوری به تنهایی نمی‌تواند جهت مقابله با این مشکلات دست و پنجه نرم کند و باید راه حل پویا داشته باشیم.

ایمن بن سالم  با اشاره به اینکه حفاظت از محیط زیست مسئولیت مشترک همه کشورها است، گفت: حفاظت از محیط زیست کلید کاهش توفان‌های گرد و غبار و ماسه است.

به گزارش روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست، مدیر اجرایی مرکز ملی هواشناسی عربستان گفت: کارآمدترین روش‌ها و تجربیات را باید در زمینه حفاظت از محیط زیست و مقابله با طوفان‌های گرد و غبار و ماسه در میان بگذاریم.

انتهای پیام

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:* 
پست الکترونیکی:* 
متن نظر: * 
کد امنیتی:* 

  
آخرین اخبار محیط زیست شهری