کد مطلب: 24188
  تاریخ انتشار:  1402/04/10 - 14:40


یک انتصاب در سازمان حفاظت محیط زیست

در حکمی از سوی معاون رئیس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست پدرام جدی به عنوان سرپرست دفتر مشارکت های مردمی و مسئولیت اجتماعی سازمان حفاظت محیط زیست منصوب شد.

در حکمی از سوی معاون رئیس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست پدرام جدی به عنوان سرپرست دفتر مشارکت های مردمی و مسئولیت اجتماعی سازمان حفاظت محیط زیست منصوب شد.

به گزارش سایت خبری محیط زیست ایران (IENA) به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست در حکم دکتر علی سلاجقه خطاب به سرپرست دفتر مشارکت های مردمی و مسئولیت اجتماعی سازمان اینچنین آمده است: با توجه به مراتب شایستگی، تجارب ارزنده مدیریتی و سوابق اجرایی به موجب این حکم جنابعالی به سمت "سرپرست دفتر مشارکت های مردمی و مسئولیت اجتماعی" منصوب می‌شوید.

تولید و تأمین محتوای کیفی براساس آموزه های ایرانی و اسلامی برای خانه‌های محیط زیست به عنوان بسترهای اصلی مردمی سازی مبتنی بر نیروی متخصص جهادی و تحقق اصل ۵۰ قانون اساسی، ترویج و توسعه مفاهیم، الگوها و ارزش‌های دینی و ملی در جهت نوسازی سرمایه اجتماعی و مشارکت بخشی مردم در امر حفاظت محیط زیست، برنامه‌ریزی برای مشارکت جوامع محلی، اقشار و بهره گیری از ظرفیت سمن‌ها به منظور افزایش میزان نقش آفرینی در برنامه‌های حفاظت و صیانت از محیط زیست و توجه و به‌کارگیری خلاقیت و نوآوری های اجتماعی با رویکرد مدیریت مردم پایه در عرصه حکمرانی محیط زیست مورد اهتمام قرار گیرد.

 امید است با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به "عدالت محوری"، "روحیه انقلابی"، "مردم داری"، "پاکدستی و فساد ستیزی"، "قانون مداری"، "مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی" و تعامل با سایر همکاران در تحقق اهداف سازمان مجدانه بکوشید.

توفیقات آن جناب در انجام وظایف محوله، خدمت رسانی به مردم، تحقق آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

جدی دارای مدرک کارشناسی ارشد آموزش محیط زیست است و پیش از این‌مشاور رسانه ای رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و مشاور رسانه ای فرماندهی یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست بودو او دبیری گروه دانشگاه و علم وفناوری خبرگزاری‌دانشجو و عضویت در میز کشاورزی و منابع طبیعی مرکز بررسی های راهبردی مجمع تشخیص مصلحت نظام را در کارنامه کاری خود دارد.

انتهای پیام

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:* 
پست الکترونیکی:* 
متن نظر: * 
کد امنیتی:* 

  
آخرین اخبار محیط انسانی