کد مطلب: 21433
  تاریخ انتشار:  1401/03/30 - 19:29


عباسعلی نوبخت سرپرست سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری شد

وزیر جهاد کشاورزی طی حکمی دکتر عباسعلی نوبخت را به عنوان سرپرست سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور منصوب کرد.

وزیر جهاد کشاورزی طی حکمی دکتر عباسعلی نوبخت را به عنوان سرپرست سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور منصوب کرد.

به گزارش سایت خبری محیط زیست ایران (IENA) به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان منابع‌طبیعی و آبخیزداری کشور، در مراسم تودیع و معارفه‌ای که امروز با حضور دکتر محمد مهدی برومندی - معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی - به نمایندگی از وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد، دکتر عباسعلی نوبخت به عنوان سرپرست سازمان منابع‌طبیعی و آبخیزداری کشور معرفی و از خدمات دکتر مسعود منصور - رئیس پیشین این سازمان - تقدیر و تشکر بعمل آمد.

متن حکم انتصاب سرپرست سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور بدین شرح است: «جناب آقای عباسعلی نوبخت نظر به تعهد و تجربیات جنابعالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور منصوب می شوید.

انتظار است با بهره گیری از توان نیروی‌های متخصص و متعهد أن معاونت و با همکاری و تعامل با معاونین، مدیران، روسای سازمانها، موسسات و شرکتها، گامهای موثری بردارید. امید است با اتکال به خداوند و در سایه توجهات امام عصر (عج الله تعالی فرجه الشریف) در انجام وظایف موفق و مؤید باشید.

عباسعلی نوبخت فرزند شهید تقی نوبخت و دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی منابع طبیعی- جنگلداری است.

از سمت‌های قبلی نوبخت می‌توان به معاون امور جنگل سازمان منابع طبیعی و مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران اشاره کرد.

انتهای پیام

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:* 
پست الکترونیکی:* 
متن نظر: * 
کد امنیتی:* 

  
آخرین اخبار منابع طبیعی و آب