کد مطلب: 19628
  تاریخ انتشار:  1400/10/15 - 14:03


۱۲۰۰ هکتار از اراضی ملی شمیرانات و ملارد سنددار شد

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران از اخذ سند تک برگی برای بیش از ۱۲۰۰ هکتار از اراضی ملی در شهرستان های شمیرانات و ملارد خبر داد.

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران از اخذ سند تک برگی برای بیش از ۱۲۰۰ هکتار از اراضی ملی در شهرستان های شمیرانات و ملارد خبر داد.

به گزارش سایت خبری محیط زیست ایران (IENA)، علینقی حیدریان گفت: تثبیت مالکیت دولت با اخذ سند کاداستر (سند تک برگی) به میزان ۲۲۹ هکتار از اراضی ملی پلاک قلعه دوشک، ۲۲۹ هکتار از اراضی ملی پلاک فرخ بلاغی و ۷۲۴ هکتار از اراضی ملی پلاک عسل در شهرستان شمیرانات و ۲۳ هکتار از اراضی ملی پلاک دهک در شهرستان ملارد به منظور جلوگیری از زمین‌خواری با همت روسای ادارات منابع طبیعی این دو شهرستان و با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک شهرستانهای شمیرانات و ملارد انجام شد.                                     

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران ادامه داد: امیدواریم با همکاری ادارات ثبت استان تهران به جشن کاداستر در استان تهران نزدیک شویم.

حیدریان در پایان تاکید کرد: با رسیدن به این هدف مهم دست متجاوزان از اراضی ملی، انفال و بیت المال متعلق به مردم برای همیشه کوتاه خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران؛ مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران از عموم مردم درخواست کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخریب و تصرف به اراضی منابع طبیعی، مراتب را فوری از طریق شماره تلفن ۱۵۰۴ و سامانه ۱۳۹ به یگان حفاظت منابع طبیعی اطلاع دهند.

انتهای پیام

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:* 
پست الکترونیکی:* 
متن نظر: * 
کد امنیتی:* 

  
آخرین اخبار منابع طبیعی و آب