کد مطلب: 18321
  تاریخ انتشار:  1400/08/12 - 15:11


سرپرست معاونت محیط زیست طبیعی سازمان محیط زیست منصوب شد

درحکمی از سوی معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ، حسن اکبری بعنوان سرپرست معاونت محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست منصوب شد.

درحکمی از سوی معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ، حسن اکبری بعنوان سرپرست معاونت محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست منصوب شد.

به گزارش سایت خبری محیط زیست ایران (IENA) به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان حفاظت محیط زیست ، علی سلاجقه در این حکم خطاب به حسن اکبری آورده است: «با توجه به مراتب شایستگی، تجارب ارزنده مدیریتی و سوابق اجرایی به موجب این حکم جناب‌عالی به سمت «سرپرست معاونت محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی» منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به «عدالت‌محوری»، «روحیه انقلابی»، «مردم‌داری»، «پاکدستی و فساد ستیزی» و «قانون مداری» و «مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی» و تعامل با سایر همکاران در تحقق اهداف سازمان مجدانه بکوشید.

توفیقات آن جناب در انجام وظایف محوله، خدمت‌رسانی به مردم، تحقق آرمان‌های نظام اسلامی و به‌ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.»

گفتنی است، حسن اکبری مدیر کلی حفاظت محیط زیست استان خراسان جنوبی، معاون فنی و کارشناس مسئول محیط طبیعی اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد را در کارنامه خود دارد.

در مراسم معارفه سرپرست معاونت محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست که با حضور جمعی از مدیران سازمان، پیش از ظهر امروز در سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد، علی سلاجقه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم دکتر کیومرث کلانتری - معاون فقید محیط‌ زیست طبیعی سازمان محیط زیست گفت: مجموعه معاونت محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی برای سازمان یک سرمایه است و از بخش‌های مهم بدنه سازمان محسوب می‌شود.

وی فقدان کیومرث کلانتری را به عنوان یک خلاء در این معاونت عنوان و اظهارکرد: امیدوارم با انتصاب آقای حسن اکبری به عنوان سرپرست معاونت محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی، او بتواند با اتکا به رویکرد علمی و وجود همکاران مجرب و صادق، این معاونت را به جایگاه شایسته‌ای برساند.

رییس سازمان حفاظت محیط زیست در ادامه گفت: نگاه ما به انتصابات، استفاده از نیروهای انقلابی ، صادق ، مجرب و حتی الامکان از درون و بدنه سازمان است. لذا در مواردی که ناچار باشیم از بیرون سازمان انتخاب خواهیم داشت تا بتوانیم سازمان محیط زیست را به جایگاه واقعی خود بازگردانیم.

سلاجقه در توصیه‌ای به سرپرست جدید این معاونت خاطرنشان کرد: از او می خواهم با اتکا به میثاق‌نامه دولت مردمی با ساماندهی و استفاده از نیروهای ولایی و متخصص شاهد شکوفایی این معاونت باشیم.  

در پایان این مراسم حسن اکبری - سرپرست معاونت محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست - ضمن تقدیر و تشکر از حسن اعتماد رئیس سازمان گفت: تمام تلاش خود را برای تحقق اهداف سازمان به کار خواهم گرفت و با امید و اتکا به خداوند متعال و با یاری همکاران صادق و متخصص تلاش خواهیم کرد منویات رئیس سازمان که مبتنی بر رویکردهای علمی است را به سرانجام و این معاونت را به جایگاه خود برسانیم.

انتهای پیام

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:* 
پست الکترونیکی:* 
متن نظر: * 
کد امنیتی:* 

  
آخرین اخبار محیط انسانی