کد مطلب: 17652
  تاریخ انتشار:  1400/04/14 - 14:05


ابلاغ دستورالعمل "همیار کاپ" ویژه هنرمندان و پاکبانان

دستور العمل تدوین شده مذکور جهت بهره برداری در حوزه های مختلف از جمله خدمات شهری و اجتماعی خصوصا حوزه آموزش شهروندی به مناطق ۲۲ گانه ابلاغ خواهد شد.

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از ابلاغ دستور العمل آموزش همیاران کاپ نسخه عمومی هنرمندان و همچنین پاکبانان که بطور ویژه در معاونت اجتماعی و فرهنگی تدوین شده است، خبر داد.

به گزارش سایت خبری محیط زیست ایران (IENA)، صدرالدین علیپور با اشاره به اینکه این سازمان در تلاش است با استفاده و بهره گیری از تمام پتانسیل های سخت افزاری و نرم افزاری موجود در شهر تهران همچون تابلوهای تبلیغاتی شهری، شبکه های اجتماعی و آموزشگران مناطق ۲۲ گانه نسبت به انتقال مفاهیم آموزشی طرح کاهش پسماند(کاپ) به گروه های مخاطب شهروندی اقدام نماید، افزود: با توجه به نقش و تاثیر گذاری شبکه های اجتماعی سازمان مدیریت پسماند مصمم است تا با همکاری داوطلبانه شهروندان و به ویژه شخصیت های اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، هنری، ورزشی و... تحت عنوان "همیار کاپ "نسبت به انتقال فراگیر مفاهیم آموزشی مدیریت پسماند به گروه های مخاطب مبادرت کند.

بر اساس گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان مدیریت پسماند، علیپور در ادامه در زمینه مجموعه های اجرا کننده دستور العمل همیاران کاپ  اظهار داشت: دستور العمل تدوین شده مذکور جهت بهره برداری در حوزه های مختلف از جمله خدمات شهری و اجتماعی خصوصا حوزه آموزش شهروندی به مناطق ۲۲ گانه ابلاغ خواهد شد.


مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند در پایان با اشاره به معرفی همیاران کاپ هنرمندان در حاشیه جشنواره فیلم فجرسال ۹۸ و همیاران کاپ پاکبانان در  برنامه  تقدیر از پاکبانان نمونه شهر در سال ۹۹ یاد آور شد که در سال جاری نیز مخاطبین سازمان  در ویژه برنامه همیاران کاپ، دانش آموزان و در ادامه نمایندگان اصناف مختلف خواهند بود که به تدریج دستورالعمل آموزشی ویژه این مخاطبین تهیه و ابلاغ می شود.

انتهای پیام

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:* 
پست الکترونیکی:* 
متن نظر: * 
کد امنیتی:* 

  
آخرین اخبار محیط زیست شهری