کد مطلب: 1516
  تاریخ انتشار:  1393/10/26 - 17:38


دبیر دوم کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

محیط زیست بدون اغماض قانون را در مورد خودروهای آلاینده اجرا کند

دبیر دوم کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم توقف شماره‌گذاری خودروهای آلاینده گفت: سازمان های مسئول بدون هیچ اغماضی قانون را اجرا کنند.
دبیر دوم کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم توقف شماره‌گذاری خودروهای آلاینده گفت: سازمان محیط زیست و استاندارد بدون هیچ اغماضی قانون را اجرا کنند.

به گزارش سایت خبری محیط زیست ایران (IENA)،محمد بیاتیان در خصوص توقف شماره‌گذاری خودروهای آلاینده اظهار داشت: اگر به قانون عمل کنیم مطمئناً با کمترین مشکل مواجه خواهیم شد، در همین راستا در خصوص خودروهای آلاینده از نظر من سازمان‌های مرتبط همچون محیط زیست، استاندارد باید بدون هیچ‌گونه اغماضی نسبت به اجرای قانون اقدام کنند و مهلتی را که داده شده تمدید نکنند.

وی افزود: اگر در عملکرد خودروسازها قصوری وجود دارد، آنها باید خود را ملزم بدانند که در زمان معین نسبت به اصلاح عملکرد خود اقدام کنند زیرا مشکل از آنجایی است که ما قانون‌های لازم را داریم اما برای اجرای آن با مشکل مواجه هستیم.

بیاتیان در ادامه تصریح کرد: از نظر من با توجه به زمانی که به خودروسازها داده شده است در صورت مشاهده کوتاهی در این خصوص باید از سوی سازمان‌هایی مثل راهنمایی و رانندگی، استاندارد و محیط زیست برخوردهای لازم صورت گیرد.
منبع:  تسنیم
به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:* 
پست الکترونیکی:* 
متن نظر: * 
کد امنیتی:* 

  
آخرین اخبار محیط انسانی