کد مطلب: 13988
  تاریخ انتشار:  1399/07/30 - 11:34


شیر گیاهی، محصول جدید شرکت سازنده برگر گیاهی

شرکت "ایمپاسیبل فودز " که تولیدکننده برگرهای گیاهی است، قصد دارد به تولید شیر گیاهی بپردازد.

شرکت "ایمپاسیبل فودز " که تولیدکننده برگرهای گیاهی است، قصد دارد به تولید شیر گیاهی بپردازد.

به گزارش سایت خبری محیط زیست ایران (IENA)
و به نقل از انگجت، شرکت "ایمپاسیبل فودز"(Impossible Foods) که در زمینه تولید گوشت گیاهی فعالیت دارد، طی یک نشست خبری اعلام کرد که قصد دارد به ارائه شیرهای گیاهی بپردازد که "ایمپاسیبل میلک"(Impossible Milk) نام دارد.

یکی از پژوهشگران "ایمپاسیبل فودز" در آزمایشگاه غذایی این شرکت، نمونه‌هایی از شیر گیاهی را نشان داد که از گیاهانی مانند بادام و سویا تهیه می‌شوند اما شباهت زیادی به شیر گاو دارند.

شرکت ایمپاسیبل فودز قصد دارد تعداد اعضای گروه پژوهشی خود را طی ۱۲ ماه آینده تا دو برابر افزایش دهد. این شرکت در راستای هدف خود، پروژه‌ای موسوم به (Impossible Investigator) را آغاز کرده است تا دانشمندان سراسر جهان را به سوی خود جذب کند.

به گفته این شرکت، دانشمندان این پروژه، تجهیزات، منابع و محیط جدیدی را در اختیار خواهند داشت تا بتوانند فناوری جدیدی را برای تولید محصولات جایگزین و مشابه گوشت، ماهی و لبنیات ارائه دهند. این پروژه، تقریبا به یک سال زمان نیاز دارد.

برگرهای گیاهی ایمپاسیبل فودز در حال حاضر در فروشگاه‌های مواد غذایی آمریکا در دسترس هستند اما این شرکت اعلام کرده که قصد دارد آنها را به فروشگاه‌های آسیا نیز وارد کند.

منبع:ایسنا


انتهای پیام

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:* 
پست الکترونیکی:* 
متن نظر: * 
کد امنیتی:* 

  
آخرین اخبار سایر رسانه ها