کد مطلب: 11447
  تاریخ انتشار:  1399/04/18 - 14:48


پیام تسلیت رئیس سازمان جنگل‌ها به مناسبت جان باختن نیروی هلال احمر در اطفای حریق

در پی جان باختن جان باختن یکی از نیروهای امدادی هلال احمر در عملیات اطفای حریق جنگل‌های لردگان، رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور پیام تسلیت صادر کرد.

در پی جان باختن جان باختن یکی از نیروهای امدادی هلال احمر در عملیات اطفای حریق جنگل‌های لردگان، رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور پیام تسلیت صادر کرد.

به گزارش سایت خبری محیط زیست ایران (IENA) به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور، زنده‌یاد سید محمد مهدی حسینی - یکی از نیروهای امدادی هلال احمر- حین اطفای حریق در جنگل‌های بلوط بلند شهرستان اردل بر اثر ریزش کوه و اصابت سنگ دچار مصدومیت شدید شد که به دلیل شدت مصدومیت در بیمارستان لردگان جان به جان آفرین تقدیم کرد. به همین مناسبت مسعود منصور با صدور پیام تسلیت، درگذشت این جوان فداکار را به نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر، نیروهای مردمی دوستدار منابع‌طبیعی و بویژه خانواده داغدار و محترمش تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:
« انالله و اناالیه راجعون
بر همگان روشن است که اگرچه جنگل‌های زاگرس در آتش سهل‌انگاری می‌سوزد، اما همه اقشار مردم و دستگاه‌های دولتی و غیر دولتی که دل در گرو سرسبزی میهن خویش دارند از جمله نیروهای امدادی هلال احمر دوشادوش جنگلبانان و نیروهای منابع‌طبیعی عاشقانه و دلسوزانه در صحنه حاضر می‌شوند و از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند.

خبر تأسف برانگیز درگذشت سید محمد مهدی حسینی یکی از جوانان فعال هلال احمر در حین عملیات اطفای حریق جنگل‌های کوه بلوط‌ بلند شهرستان لردگان موجب اندوه فراوان اینجانب گردید. اینجانب ضمن تشکر و قدردانی از همه نیروهای امدادی هلال احمر که همواره یاریگر نیروهای منابع‌طبیعی در بحران‌ها بوده‌اند، این حادثه غم‌انگیز را به خانواده محترم ایشان، ریاست محترم جمعیت هلال احمر و همکاران ایشان و دوستداران منابع طبیعی تسلیت عرض می‌نمایم و از خداوند متعال برای آن جوان عزیز رحمت واسعه الهی مسئلت دارم.»

انتهای پیام

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:* 
پست الکترونیکی:* 
متن نظر: * 
کد امنیتی:* 

  
آخرین اخبار منابع طبیعی و آب