کد مطلب: 201
  تاریخ انتشار:  1392/02/18 - 09:54


مهاربیابان‌زایی برنده‌ جایزه‌ نخست اجلاس جهانی رسانه‌ها شد

با پایان‌یافتن رأی‌گیری رقابت‌ بین‌المللی جایزه‌ اجلاس جهانی رسانه‌ها؛ سرانجام وبلاگ مهاربیابان‌زایی به‌عنوان نماینده ایرانیان برنده‌ این جایزه‌ جهانی شد.

تارنمای محیط زیستی «مهار بیابان زایی» متعلق به محمد درویش،‌ عضو هیئت علمی موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع و وبلاگ نویس ایرانی موفق شد جایزه نخست اجلاس جهانی رسانه ها را که در آلمان برگزار می شود از آن خود کند.

به گزارش سایت خبری محیط زیست ایران IENA ؛ با پایان‌یافتن رأی‌گیری رقابت‌ بین‌المللی جایزه‌ اجلاس جهانی رسانه‌ها؛ سرانجام وبلاگ مهاربیابان‌زایی به‌عنوان نماینده ایرانیان(فارسی زبانان)، برنده‌ این جایزه‌ جهانی شد.

وبلاگ مهار بیابان‌زایی در میان رقبای خود از کشورهای اسپانیا، روسیه، فرانسه، پرتغال، انگلستان، بنگلادش، چین، اوکراین، عربستان سعودی، ترکیه، اندونزی، آلمان و هند با ۴۶ درصد آرای داده شده در روز ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ برابر با ۷ می‌۲۰۱۳ در بخش رآی‌گیری آنلاین وبلاگ‌هایی که در این سال به بهترین وجه به‌موضوع «آینده رشد − اقتصاد، ارزش‌ها و رسانه‌ها» پرداخته‌اند، جایگاه نخست را کسب کرد.

رقبای اسپانیایی و روسی به‌ترتیب با ۴۰ و ۶ درصد؛ مقام‌های دوم و سوم این رقابت جهانی را کسب کردند. برگزیده هیأت داوران در این بخش از رقابت‌ها؛ وبلاگ بنگلادشی بود.

انتهای پیام

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:* 
پست الکترونیکی:* 
متن نظر: * 
کد امنیتی:* 

  
آخرین اخبار منابع طبیعی و آب