کد مطلب: 16530
  تاریخ انتشار:  1400/03/24 - 15:04


۱۲۰۰ دستگاه موتورسیکلت برای محیط بانان خریداری شد

سازمان حفاظت محیط زیست قرارداد خرید ۱۲۰۰ دستگاه موتورسیکلت را به منظور تامین تجهیزات مورد نیاز محیط بانان امضا کرد.

سازمان حفاظت محیط زیست قرارداد خرید ۱۲۰۰ دستگاه موتورسیکلت را به منظور تامین تجهیزات مورد نیاز محیط بانان امضا کرد.

به گزارش سایت خبری محیط زیست ایران (IENA)، در آیین امضای قرارداد خرید ۱۲۰۰ دستگاه موتورسیکلت برای محیط بانان که با حضوراصغر دانشیان - معاون توسعه مدیریت ، حقوقی و امور مجلس سازمان محیط زیست، سرهنگ جمشید محبت خانی - فرمانده یگان حفاظت محیط زیست سازمان و محمد رضا محمدی - مدیر عامل شرکت تولیدی - برگزار شد، مقرر شده است که بر اساس قرارداد خرید ۱۲۰۰ دستگاه موتور سیکلت، موتورها تولید و در اختیار محیط بانان قرار گیرد. بر این اساس مقرر شد موتورسیکلت های خریداری شده ظرف مدت دو ماه تحویل سازمان حفاظت محیط زیست شود.

در این مراسم معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان محیط زیست گفت: با حمایت‌های خوبی که از سوی دکترعیسی کلانتری - رئیس سازمان حفاظت محیط زیست - صورت گرفت و تامین اعتبار امروز می‌توانیم با افتخار اعلام کنیم در طول فعالیت این سازمان شاهد یکی از بزرگترین اتفاقات مهم در بخش ناوگانی حوزه محیط زیست هستیم.

دانشیان ادامه داد: از این پس محیط بانان می‌توانند با این وسیله نقلیه که توانایی جابه جا شدن در مسیرهای صعب العبور را دارد، محیط را برای شکارچیان غیر مجاز و افرادی که مخل حفظ محیط زیست هستند، ناامن کنند.

وی خاطر نشان کرد: اولین بار است قراردادی دراین سطح منعقد می شود. امیدواریم  در موعد مقرر شاهد تحویل موتورسیکلت‌ها به محیط بانان باشیم.

معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست، ایران خودرو را شرکتی بسیار بزرگ و با قدمت و سابقه ای طولانی خواند و افزود: برخورداری از خدمات پس از فروش مناسب، یکی دیگر از دلایلی بود که موجب شد تا ترغیب شویم از میان چهار کارخانه تولید موتورسیکلت، ایران خودرو را انتخاب کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، دانشیان گفت: موتورسیکلت‌های تولیدی گروه صنعتی ایران خودرو در بازدید کارشناسان انتظامی و محیط زیست از منظر کمی و کیفی مورد تایید قرار گرفته‌اند.

انتهای پیام

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:* 
پست الکترونیکی:* 
متن نظر: * 
کد امنیتی:* 

  
آخرین اخبار محیط انسانی