کد مطلب: 16410
  تاریخ انتشار:  1400/03/09 - 14:06


محیط بانان تهران آموزش‌های رزمی می‌بینند

مجموعه آموزش‌هایی پیش‌بینی شده است که به ماموران اجرایی محیط زیست استان تهران ارائه می‌شود که این آموزش‌ها کاربردی است و به آنان در انجام ماموریت‌های سازمانی کمک کند.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: مجموعه آموزش‌هایی پیش‌بینی شده است که به ماموران اجرایی محیط زیست استان تهران ارائه می‌شود که این آموزش‌ها کاربردی است و به آنان در انجام ماموریت‌های سازمانی کمک کند.

به گزارش سایت خبری محیط زیست ایران (IENA)، فرهاد زندی با اشاره به آموزش‌هایی که کارکنان و محیط بانان درطول دوران خدمت می‌بینند، گفت: لازمه به‌روز بودن و افزایش توانمندی کارکنان برای حضور فعال و مشارکت و مسئولیت پذیری بیشتر، آموزش مستمر در تمام سطوح یک سازمان است.

وی با تاکید بر اینکه حساسیت موضوع حفاظت از مناطق تحت مدیریت و منابع طبیعی ضرورت آموزش را برای محیط بانان سازمان محیط زیست بیشتر می‌کند، اظهارکرد: از جمله این آموزش‌ها، آموزش‌های روانشناختی، نحوه به کارگیری سلاح، دفاع شخصی و زندگی در شرایط سخت است.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران به درگیری‌های غیر عمد و عمدتا سهوی محیط بانان با شکارچیان متخلف و شکارکشان در مناطق تحت مدیریت محیط زیست اشاره و تصریح کرد: در این ماموریت‌ها عمده تلاش محیط بانان متمرکز به خلع سلاح متخلف به دور از درگیری و تیراندازی است و بدین منظور آموزش دفاع شخصی و رزمی می‌تواند در موارد خاص به کمک محیط بانان بیاید.

به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران زندی در پایان گفت: دوره آموزشی دفاع شخصی ویژه محیط بانان استان تهران از امروز (۹ خرداد) آغاز شده است و به مدت شش روز ادامه دارد که در این دوره ۶۰ نفر از ماموران اجرایی زیر نظر مربی تایید شده تربیت بدنی آموزش‌های لازم را فرا خواهند گرفت.

انتهای پیام

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:* 
پست الکترونیکی:* 
متن نظر: * 
کد امنیتی:* 

  
آخرین اخبار محیط انسانی