کد مطلب: 3332
  تاریخ انتشار:  1397/09/20 - 16:46


کشتار ۱۸ شیر دریایی در سیاتلِ آمریکا

در پی کشتارهای زنجیره ای شیرهای دریایی در "سیاتلِ" واشنگتن که تصور می‌شود ماهیگیران عامل آن باشند، لاشه دو شیر دریایی دیگر نیز در این ناحیه کشف شده است.
download شیرهای دریایی

در پی کشتارهای زنجیره ای شیرهای دریایی در "سیاتلِ" واشنگتن که تصور می‌شود ماهیگیران عامل آن باشند، لاشه دو شیر دریایی دیگر نیز در این ناحیه کشف شده است.

به گزارش سایت خبری محیط زیست ایران (IENA)، در مجموع حدود ۱۸ لاشه شیر دریایی اخیرا در خلیجی واقع در منطقه سیاتل آمریکا کشف شده که ۱۲ لاشه با آثار شلیک گلوله در ناحیه سر یافت شده‌اند.

بیشتر این شیرهای دریایی در اواخر ماه سپتامبر کشته شده بودند و از آن جایی که دو لاشه اخیرا کشف شده نیز به شدت تجزیه شده اند، احتمال می رود این دو شیر دریایی نیز به همراه همان شیردریایی های پیشین کشته شده اند و جریان آب به تازگی آن ها را به ساحل آورده است.

در ماه نوامبر یک فرد محلی به رسانه ها اعلام کرده بود که شاهد بوده ماهیگیران به این شیرهای دریایی شلیک کرده اند که این کارشان بر خلاف قوانین فدرال است.

مقامات محلی آمریکا در ماه نوامبر با بیان این که تمام پستانداران دریایی توسط قانون حفاظت از پستانداران دریایی محافظت می شوند به شدت در مورد گزارش های اخیری که حاکی از کشتار پستانداران دریایی به ضرب گلوله بوده، ابراز نگرانی کرده بودند.

به گزارش اسپوتنیک، ماهیگیران ممکن است کشتار اخیر شیرهای دریایی را به دلیل مهاجرت این پستانداران دریایی که منجر به کاهش جمعیت ماهی های قزل آلا می شود، صورت داده باشند. در دهه ۱۹۳۰ میلادی ماهیگیران در "شمال غربی پسیفیک"، منطقه ای در ایالات متحده می توانستند با شلیک به شیرهای دریایی یا فُک ها انعام دریافت کنند.

انتهای پیام

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:* 
پست الکترونیکی:* 
متن نظر: * 
کد امنیتی:* 

  
آخرین اخبار حیات وحش و آبزیان