کد مطلب: 3117
  تاریخ انتشار:  1397/05/07 - 11:53


تک درخت قدیمی که توسعه شهری تکانش نداد

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و زیباسازی شهرداری تبریز از حفظ یک اصله درخت قدیمی در تغییرات ناشی از طرح تفصیلی در محدوده زعفرانیه خبر داد.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و زیباسازی شهرداری تبریز از حفظ یک اصله درخت قدیمی در تغییرات ناشی از طرح تفصیلی در محدوده زعفرانیه خبر داد.

به گزارش سایت خبری محیط زیست ایران (IENA)،
  علی مدبر با بیان این مطلب اظهار کرد: در پی عقب کشی دیوار مخابرات در ورودی زعفرانیه تبریز که بر اساس طرح تفصیلی شهر تبریز انجام گرفت، تصمیم به حذف این درخت از محدوده طرح اتخاذ شده بود که با تلاش سازمان پارک‌های تبریز از حذف این درخت قدیمی جلوگیری شد.

مدبر یادآور شد: بر اساس هماهنگی‌های انجام شده از طریق واحد حفظ و گسترش فضای سبز سازمان پارک‌های تبریز و واحد فضای سبز منطقه 2، این درخت حفظ و نگهداری شد.

وی تاکید کرد: سازمان پارکها و فضای سبز تبریز تمام تلاش خود را جهت افزایش میزان فضای سبز تبریز به کار خواهد بست و در این راه از عموم شهروندان دغدغه‌مند تقاضا دارد این سازمان را در تحقق دوباره مفهوم "باغ شهر تبریز" یاری کنند.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و زیباسازی شهرداری تبریز افزود: تمام سعی ‌ما این است که در شهر فضاهای سبز جدیدی ایجاد کنیم و از درخت‌هایی که داریم به بهترین و مناسب‌ترین شکل ممکن نگهداری کنیم.

انتهای پیام

برچسب ها: 
به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:* 
پست الکترونیکی:* 
متن نظر: * 
کد امنیتی:* 

  
آخرین اخبار محیط انسانی