کد مطلب: 3079
  تاریخ انتشار:  1397/10/11 - 13:21


مدیرعامل شرکت کویر تایر: 36 درصد تایرهای سواری کشور در کویرتایر تولید می شود

مدیرعامل شرکت کویرتایر از تولید 36 درصد تایرهای سواری کشور در این مجموعه خبر داد.

مدیرعامل شرکت کویرتایر از تولید 36 درصد تایرهای سواری کشور در این مجموعه خبر داد.
به گزارش سایت خبری محیطزیست ایران (IENA)، مهندس سید محمد حسین زینلی اظهار داشت: در حال حاضر 16 درصد از جمعیت صنعتی استان در کویرتایر مشغول فعالیت هستند.
وی با بیان اینکه همچنین 35 درصد از جامعه صنعتی بیرجند در شرکت کویر تایرمشغول هستند، گفت: بالغ بر یک هزار و 800 نفر نیرو داریم که از این تعداد 400 نفر تاکنون بازنشسته شده اند.
مدیر عامل شرکت کویر تایر با بیان اینکه این مجوعه 17 درصد از ارزش ریالی صنعت کشور را به دست دارد، تصریح کرد: 36 درصد تایرهای سواری کشور و 12 درصد از کل تایر کشور در کویرتایر بیرجند تولید می شود.
وی از تولید ۴۴ میلیون حلقه معادل ۴۱۰ هزار تن  تایر در طول بیست سال گذشته در شرکت کویر تایر خبر داد و بیان کرد: تناژ این میزان حلقه لاستیک تولید شده بالغ بر 43 هزار تن بوده است.
مهندس زینلی ارزش ریالی این میزان تولید لاستیک را  بالغ بر 3 هزار میلیارد تومان عنوان کرد و ادامه داد: 40 درصد مالیات بر ارزش افزوده استان را نیز کویر تایر تامین می کند.
وی تاکید کرد: در این در شرایط بد اقتصادی که برخی صنایع کار نمی کنند کویر تایر با ظرفیت بالا در حال تولید تایر است ولی برای تامین مواد اولیه مشکل داریم اما به هر طریقی شده تولید می کنیم تا خط تولید متوقف نشود.
مدیرعامل شرکت کویرتایر خاطرنشان کرد: خداوند سفره روزی حلالی در کنار مرز شرقی کشور برای شما همکاران خوب و بندگان خوب خود خلق کرده که خودتان  باید حافظ و نگهدارنده این سفره پربرکت اقتصادی باشید.
انتهای پیام

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:* 
پست الکترونیکی:* 
متن نظر: * 
کد امنیتی:* 

  
آخرین اخبار محیط انسانی