کد مطلب: 2770
  تاریخ انتشار:  1396/06/22 - 17:27


مدیرکل محیط زیست استان کرمانشاه:

جشنواره فیلم سبز از شدت آسیب های زیست محیطی می کاهد

برگزاری جشنواره فیلم سبز زمینه بیشتر همکاری مردم در حفاظت از محیط زیست را فراهم می کند و از شدت بحران ها و آُسیب ها می کاهد
download 20170913172705-‫افتتاحیه ششمین جشنواره فیلم سبز‬‎.jpg

مدیرکل محیط زیست استان کرمانشاه گفت: برگزاری جشنواره فیلم سبز زمینه بیشتر همکاری مردم در حفاظت از محیط زیست را فراهم می کند و از شدت بحران ها و آُسیب ها می کاهد.
به گزارش سایت خبری محیط زیست ایران (IENA)، غلامحسین کاظمی امروز در کرمانشاه، استقبال مردم از ششمین جشنواره بین المللی فیلم سبز را مثبت ارزیابی کرد و گفت: این جشنواره یک رویداد مهم فرهنگی و زیست محیطی است.
او با تاکید براینکه بحث حفاظت از محیط زیست، تنویر افکار عمومی و فرهنگ سازی از مهم ترین اهداف برگزاریست، اظهار داشت: اکثر بحران ها و آسیب هایی که در محیط زیست به وقوع می پیوندد، ناشی از  ناآگاهی و عدم توجه به حفاظت از این منابع خدادادیست.
به گفته مدیرکل محیط زیست استان کرمانشاه، باید زمینه مشارکت مردم برای حفاظت از این منابع را فراهم آورد تا از شدت و تعداد بحران ها کاسته شود.
او با تاکید براینکه همه دستگاه های خدماتی باید قوانین حفاظت از محیط زیست را رعایت کنند، افزود: بیش از دو هزار اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده که از این میزان 400 اثر پذیرفته شده، در حال اکران است.
کاظمی با بیان اینکه این جشنواره تا 24 شهریور جاری در محل سینما فرهنگ، ادامه دارد از دیگر علاقه مندان برای حضور در این جشنواره دعوت به عمل آورد.
پایان پیام

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:* 
پست الکترونیکی:* 
متن نظر: * 
کد امنیتی:* 

  
آخرین اخبار محیط طبیعی