کد مطلب: 1113
  تاریخ انتشار:  1392/10/25 - 13:28


پاسخ ابتکار به ابطحی: مخاطب در دسترس است ...

معصومه ابتکار به گلایه محمدعلی ابطحی در خصوص آلودگی هوا پاسخ داد.
download ابتکار و ابطحی

معصومه ابتکار، رییس سازمان حفاظت محیط زیست به گلایه محمدعلی ابطحی در خصوص آلودگی هوا پاسخ داد.
به گزارش سایت خبری محیط زیست ایران (IENA)، دکتر معصومه ابتکار، معاون رییس جمهوری در صفحه فیسبوک خود در این خصوص نوشت: «آقای ابطحی، مخاطب در دسترس است، صدایتان می آید. مسئولین در این دوره قبل از انتصاب، شنوایی سنجی کامل شده اند، بنابراین صدای مردم به گوش آنها می رسد.
این آلودگی هوا که همه ما آن را تنفس می کنیم از سال های قبل برنامه ای مدون داشت و در حال اجرای برنامه کاهش آلودگی هوا بودیم که متاسفانه متوقف شد و بنزین بی‌کیفیت، خودروهای غیراستاندارد و عدم نظارت و برنامه‌ریزی کار را به جایی رساند که به قول شما همه در معرض آسیب های جدی قرار گرفته‌ایم.
دولت جدید از همان روزهای اول با نگاهی برنامه‌ای و عزمی راسخ برای تغییر به این شرایط پرداخت. ساز و کارهای مدیریتی ملی و استانی که تعطیل شده بود دوباره فعال شده و به زودی هم شورایعالی محیط زیست برنامه های ملی آلودگی هوا را برای عموم مردم منتشر خواهد کرد.
البته آقای ابطحی، قرار است با مردم رو راست باشیم. مشکل آلودگی هوا و سایر مسایل محیط زیست یک شبه به وجود نیامده که یک شبه حل شود. ولی این قول را به شما و هموطنان می دهم که از همه ظرفیت های فردی و ملی برای حل معضل آلودگی هوا با امید به لطف خداوند استفاده کنم.»
به گزارش سایت خبری محیط زیست ایران، چند روز پیش محمدعلی ابطحی طی یادداشتی نسبت به آلودگی هوا گله کرده بود.
در یادداشت ابطحی آمده بود: «سرکار محترمه معززه مکرمه خانم ابتکار؛ از ریاست دوباره تون خیلی خوشحالیم. اما این دلیل نمی‌شه که دوشواری این هوای مسموم، دوشواری نباشد. شما رو به هرکی دوست دارید، یک کاری بکنید. داریم ریق رحمت سر می‌کشیم.. اقلا یه کم توضیح بدین. همه حرفایی که به نمایندگان مجلس محرمانه گفتین را نمی‌خواهیم ولی این جوری که بعد از ریاست گم شدین و از دسترس رسانه‌ها در این هوا خارجین، هم خوب نیست به مولا. یه کاری بکنید، یک حرفی بزنید…الو.. الو…
گفتنی است عدم پاسخگویی دولت حسن روحانی باعث بوجود آمدت اعتراض‌هایی در درون طیف حامیان وی شده است چنانکه چندی پیش هاشمی رفسنجانی مجبور شد در دفاع از روحانی وارد میدان شود و بگوید رئیس جمهور از وعده‌هایش عدول نکرده و من از او راضی هستم!»
انتهای پیام

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:* 
پست الکترونیکی:* 
متن نظر: * 
کد امنیتی:* 

  
آخرین اخبار سایر رسانه ها